Careers Albaugh Europe

Albaugh Europe

Currently no open job position in Albaugh Europe.

Albaugh TKI - Slovenia

Višji računovodja / senior accountant  (m/ž)

PREDSTAVITEV PODJETJA:
Uspešno mednarodno podjetje, ki se ukvarja s proizvodnjo in distribucijo fitofarmacevtskih sredstev, zaradi želje po širitvi svoje ekipe, medse vabi odprto in fleksibilno osebo na delovno mesto »Višji računovodja / senior accountant«

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • Kontiranje in evidentiranje prejetih računov in zahtevnejših poslovnih dogodkov za matično družbo v EMEA regiji
  • Podpora pri mesečnem in letnem zaključevanju poslovanja
  • Spremljava terjatev in obveznosti
  • Priprava podatkov za davčne obračune za posamezna obdobja za povezane družbe v EMEA regiji
  • Sodelovanje pri pripravi plana za matično družbo in ostale povezane družbe v EMEA regiji
  • Sodelovanje pri zunanjih revizijah in notranjih kontrolah
  • Priprava podlag za izdelavo obdobnih računovodskih izkazov
  • Izdelava analiz in poročil za zunanje in notranje uporabnike

KAJ NUDIMO:

  • Dinamično delo v mednarodnem delovnem okolju
  • Zaposlitev za polni delovni čas v mladem in povezanem kolektivu, kjer izzivov nikoli ne zmanjka
  • Mentorstvo in stalno podporo sodelavcev
  • Fleksibilni delovni čas – možno hibridno delo od doma
  • Stimulativen plačni sistem in letne nagrade za poslovno uspešnost

KAJ PRIČAKUJEMO:

  • zaključeno visokošolsko ali univerzitetno izobrazbo ekonomske smeri – izkušnje v računovodstvu
  • delovne izkušnje 5-10 let
  • odlično ustno in pisno znanje angleškega jezika
  • napredno znanje MS Office paketa (odlično znanje Excel-a)
  • zaželeno poznavanje Microsoft Dynamics (Navision)
  • razvite komunikacijske sposobnosti
  • sposobnost za timsko delo, samostojnost, natančnost, vztrajnost
  • urejenost
  • vozniški izpit B kategorije
  • potrdilo o nekaznovanosti

Vašo prijavo pričakujemo v slovenskem in angleškem jeziku po pošti ali na e-mail: kadrovska@albaugh.eu